Все має свій початок і свій кінець, щоб потім настав новий початок. Початок нового 2013 пластового року у Львові мав запам’ятатися не лише пластунам, а й громаді Львова, для якої Пласт, попри 20-річну активну діяльність з часу відновлення, залишається до кінця незвіданим явищем.
8 вересня 2013 р. з ініціативи Фаміліянта кодла Близниця ст. пл. скоба Яреми Духа, ЛЧ, команда молодих (і не дуже молодих), енергійних та просто небайдужих вирішили зорганізувати і провести Пластове містечко для ознайомлення громади Львова з діяльністю Пласту. Місцем містечко було обрано сквер біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу на вулиці Підвальній.
Після урочистого відкриття на площі Ринок, пластуни станиці Львів вирушили на територію містечка, де змогли поділитися своїми знаннями з піонірки, куховарення, проходження переправ, їзді на роверах, мистецьких майстерок, вміння проводити ігри тощо. Багато батьків зі своїми діточками записували дітей до Пласту, а юнацтво організовувало пластовий заробіток, продаючи рекламну продукцію Пласту.
На містечку стараннями ст. пл. Петра Бурди, ЛЧ була зведена таборова брама та зв’язано кілька столів. В великому шатрі розмістився пластовий кінотеатр, в якому демонструвалися найкращі пластові фільми та ролики. Підсумком такого цікавого та насиченого дня став святковий концерт у Музеї Ідей, учасниками якого були гурти “Абу-Касимові капці” та “Cherry-band”.
Лісові Чорти достойно вступили в новий пластовий рік зі свіжими силами, даруючи частинку свого натхнення іншим. Фамілія собі ґратулює!