Третій аукціон зустрічей «Пекельне Рандеву» відбувся. Цьогоріч метою проведення аукціону було збір коштів на оновлення онлайн-курсу про Пласт на платформі ВУМ. Онлайн-курс про Пласт дає можливість волонтеру познайомитися з організацією, запалитися роботою з дітьми та визначитися, яким саме виховником бути.

Курс стане вікном входу до Пласту для великої кількості волонтерів, яких щороку стає все більше. Чим більше людей ознайомиться з Пластом та вирішить займатися з дітьми, тим більше стане виховників, і більше дітей зможе приєднатися до Пласту! 

Також частина зібраних коштів, а саме 21740 гривень піде на підтримку табору «Незвіданими стежками». Детальніше про те, що таке табір «Незвіданими стежками» .

Рекордні цифри за всі три аукціони. 86960 гривень, саме така сума була зібрана на цьогорічному «Пекельному рандеву», що є вдвічі більше в порівнянні з попередніми роками. Всього в аукціоні взяло участь 137 лотів. Найбільшу ставку поставив Денис Шпатенко і вона скалала рекордні 15000 гривень.

Дякуємо всім, хто долучився до аукціону, людям, які взяли участь в якості лотів та жертводавцям. Також окрема подяка Максиму Бадіку за організацію вже третього «Пекельного рандеву», фаміліянтам Оресту Скобельському, Максиму Потапову, Андрію Філю, Артему Остапюку, Дену Жаркову та пластуну Вадиму Кайді за допомогу в тому, аби аукціон відбувся.