Ми – кодло Шпиці. Напевно, наймолодше кодло Старої Землі. 😊

Свою історію ми почали писати 16го травня 2020го року Божого, коли розкидані по всьому терені Польщі брати-фаміліянти на чолі з ст.пл.скоб Ростиславом Ходоровським зібрались у чарівному місті Колобжег на березі Балтійського моря і утворили нове кодло. За місце базування ми обрали Варшаву, оскільки це місто є столицею краю, має вигідне розташування а також тут живуть більшість з наших хлопців).

Першою акцією 2020го року, до якої ми долучились, була Пластова зустріч в Мриглодах, де ми були в якості інструкторів. В цьому ж таки році ми провели кодлову мандрівку з пасіями, в часі якої ми піднялись до Літворового ставу що знаходиться на словацькій стороні Високих Татр.

Рік 2021й був дещо багатший на заходи. Починаючи зі звичайних мандрівок і закінчуючи пластовими таборами. Але про все по порядку)

В лютому хвости провели прогулянку в Татрах, де до нас долучились наші пасії. В квітні фаміліянти з Варшави відвідали Люблін, де їм показали визначні пам’ятки цього міста.

Літня пора була не менш насичена, адже один з наших хвостів долучився до проведення Лісової Школи №64, а інший був комендантом крайового юнацького табору.

Не збавляючи темпу, наше кодло увірвалось в осінь з черговою мандрівкою в Татри, де було підкорено Долину П’яти Ставів Польських. А вже за тиждень, ми долучились до проведення Крайового Вишколу Виховників у Варшаві.

Також ми працюємо на благо Пласту у якості провідників. На Загальному Зборі Осередку Варшава, ст.пл. Роман Жолобко було обрано ВО Голови, ПТЧ Захар Скляр відповідає за кореспонденцію КПС, а ҐНМ Назар Сілецький веде юнацький гурток у славному місті Вроцлав

Поза тим, рік 2022й плануємо провести не менш продуктивно 😈

На даний момент в кодлі МФ 9 хвостів, але на нашому терені є один представник СФ, який регулярно долучається до життя кодла.

Провід кодла:

  Кодловий – ст.пл. Роман Жолобко

  Суддя – ст.пл.скоб Ростислав Ходоровський

  Писар – ст.пл. Захар Скляр

  Скарбник – ст.пл.скоб Петро Бурда