Вишколи Nezvidane вже залишили свою частинку у різних куточках України – Харків, Закарпаття, Рівне. Цього разу Nezvidane вирушило у подорож на Південь України.

30 юнаків та юначок з Одеси, Миколаєва і Херсону зібрались в Одесі 12-13 лютого. Учасники мали змогу 2 дні пізнавати незвідане, себе та один одного, вчитись слухати, аналізувати й запам‘ятовувати. Команда вишколу підготувала цікаву й пізнавальну програму, де кожен міг почерпнути нові, важливі, потрібні знання для пластування і саморозвитку та одразу застосувати їх на практиці.

Вишкіл вдався на всі 100%, адже кожен учасник пізнав чар пластування і отримав заряд енергії, емоцій та знань на ціле пластове життя. А ми на цьому не зупиняємось і зовсім скоро вирушимо у нову пригоду разом з Nezvidane.

Особливо хочемо подякувати проводу вишколу та інструкторам ст.пл.скоб. Антону Суровому ЛЧ, ст.пл. Роману Ткачишаку, стпл.вірл. Софії Зубрицькій, ст.пл.прих. Андрію Філю, ст.пл.скоб. Миколі Захарчуку ЛЧ, ст.пл. Петру Пряхіну ЛЧ, ст.пл. Анні Пряхіній.

А також, Пласт Одеса, Пласт Херсон, Пласт Миколаїв, 3 курінь УСП/УПС «Велике плем‘я Лісові Чорти» і 32 курінь УСП/УПС «Степові Відьми».