24-25 серпня в часі святкування 22-ї річниці Незалежності України в околицях скель-печер Розгірча відбулася чергова Племінна Рада Великого Племени Лісових Чортів на Старій Землі (по-пластовому – Курінна рада Лісових Чортів в Україні). Це традиційне щорічне велике збіговисько куреня, аби відзначити  чергову річницю (нагадаємо, цього року нам виповнився 91 рік), а також обговорити досягнення й подальші плани куреня.

Перед відкриттям у фамілійно-братерському колі відчитали Першу Главу Кодексу, після чого Мефісто Молодої Фамілії (курінний ЛЧ в УСП) ст. пл. скоб Ростислав Пужаковський, ЛЧ відкрив Племінну Раду.

Потоптавши копитами та почухавши межи рогами, Фамілія, зокрема, вирішила передати Прапор Лісових Чортів новообраним хорунжим, якими стали ст. пл. скоб Андрій Бліновський, ЛЧ, ст. пл. скоб Ярослав Думич, ЛЧ та ст. пл. скоб Богдан Боднарук, ЛЧ.

Попри традиційні для фаміліянтів обговорення, кількох пластунів перевели на ступінь Чортеняти в лісовочортівській ієрархії, зокрема ст. пл. скобів Ростика Ходоровського, Артема Жукова, ст. пл. Петра Григораша, Маркіяна Микитку та Миколу Бовкіта. А найвищим ступенем у курені були урочисто іменовані ст.пл.скоби Ярема Дух та Іван Пукіш. Відтепер вони – Лісові Чорти.

У рамках Племінної Ради з ініціативи ст. пл. скоба Тараса Іщика, ЛЧ учасники куреня провели Перший Чортівський Фамілійний Форум під час якого обговорили кілька важливих для Фамілії тем, а також презентували історію куреня та поговорили про видатних його членів.

Ціла ніч з гітарою і пластовими піснями, обговорення архіважливих геополітичних рішень під ранок завершилась традиційним футболом і гандболом, аби відновити сили Фаміліянтів для подальших пластових звершень.

P.S. Нагадуємо, триває наразі найбільший в Пласті інтернет-флешмоб “Пластова хустина у світах”. 70 світлин пластових хустин вже більш ніж від 20 куренів у 30 країнах вже є в наших групах на Фейсбуці та VK. Але це лише початок! Чекаємо на ваші фотографії

З безмежною пластовою любов’ю, Лісові Чорти

gifka