З 18 по 28 липня 2021 року Божого Лісові Чорти вже вкотре організували крайовий табір «Незвіданими стежками», що проводився в мальовничих Карпатах. Після майже двох років онлайн життя, Чорти та команда – змогли зібрати навколо однієї мети 32 учасників. Основним завданням «Незвіданими стежками» є вивчення та застосування навичок, які знадобляться не лише в пластуванні, а в звичайному житті сучасної людини, такі як: фінансова грамотність, лідерство, політологія, SMM а також soft-skills, також учасники мали змогу дізнатись про: емоційний інтелект, критичне мислення, креативність, стресостійкість, командну роботу та багато іншого, що є головною фішкою, яка виділяє цей табір серед інших. Крім того ми зберігаємо всі елементи практичного пластування, аби учасники мали змогу розвиватись не лише інтелектуально, а й фізично. А перевіряли засвоєні знання в змагальному режимі щоденні тематичні квести.

«Незвіданими стежками – це сміливий крок у дорозі до підкорення вершин та глибин меж свого «Я»», – каже комендант ст.пл. Анатолій Григорів, ЛЧ.

Тематика табору була – східні культури, тому за легендою основним завданням було підкорити драконів чотирьох стихій – вогню, землі, повітря та води. Легенда табору змінюється щороку, тому через цю особливість табір набирає нетипового колориту та секретності для майбутніх учасників, всі елементи табору тісно пов’язані з легендою, наприклад цього року кожен учасник мав своє кімоно, а меню на кухні складалось з багатьох східних страв.

Табір складався з трьох частин. Усе розпочалося з першої стаціонарної частини табору, що розташовувалась біля Остодору, де зазвичай відбувався Крайовий вишкільний табір. Протягом 4 днів нас супроводжував дракон води, що дав нам дощову погоду, що в суміші з інтенсивним розтаборуванням змусило учасників згадати, які ж вони – ці чари пластування! Згодом ми перемістилися на Пластову оселю «Сокіл», що стало наступним місцем нашого таборування та тут вже дракон вогню дав нам нарешті сонце, що зігрівало нас протягом наступних 4 днів. Потім учасників очікувала дводенна мандрівка на гору Високу, на яку и піднімались незвіданими стежками та могли побачити справжню магію Карпат. Далі було повернення на «Сокіл» і закінчення табору разом з супер вечіркою, яку допоміг нам організувати фаміліянт Мирослав Колодій. Мабуть рідко є табори, де під кінець табору учасники мають сили справді дати жари на данц-полі, проте ми з цим впоралися на відмінно!

11 днів і 40 задоволених пластунів, які отримали справжнє свято разом із спогадами, що будуть їх зігрівати ще довго. Вперше в історії Незвіданого було застосовано рівневу  систему табору із підстаршиною, що змогло ще більше зацікавити дітей у цьому таборі, тому наступного року очікуємо справжню боротьбу за місце як і учасника, так і за місце в підстаршині табору. Першуном цього року став пластун із Закарпаття – Сарваді Іван-Роман, а звання найкращого гуртка табору отримав орден число 4!

Цього року на таборі було ціла купа братів-фаміліянтів, які допомогли з проведенням і організацією табору: Анатолій Григорів, Мирослав Легун, Орест Свірчевський, Тарас Ванджала, Вадим Костюк, Микола Захарчук, Мирослав Колодій, Андрій Філь, Вадим Оленич та Артем Остапюк.

Незвідане це велика сім’я, і варто не забувати моменти проведені з сімйой.