Агов, за вікном вже прохолодна осінь? Здається, саме час згадати про тепленьке літечко і нашу магію!

Магія Нічних Карпат – це дводенна мандрівка, де учасники мають можливість зустріти світанок на одній з вершин українських Карпат, запалити іскру гучної ватри та добряче повеселитися з Лісовими Чортами.

МНК «Таємниче літо», яке відбувалося з 27 по 29 серпня 2021 р. Б. , стало по-справжньому особливим. Окрім підйому на вершину та гучної ватри, учасники мали можливість взяти участь в міжнародному змаганні Форт Боярд. Вони подолали багато випробувань та захоплюючий квест і поборолися за головний приз. Квест відбувався вперше на МНК, але, без сумніву, став однією з головних родзинок акції.

Справжньою цьогорічною сенсацією стала пісня МНК, яка запалила серця всіх учасників та проводу. Висловлюємо величезну подяку автору (а також нашому бунчужному) ст. пл. Дену Жаркову. Вже кортить почути її? – Тоді мерщій зголошуйся на осіннє МНК і обіцяємо, що вона надовго западе тобі в душу!

Підіб’ємо підсумки…

В акції взяли участь близько 50 учасників з різних куточків України: Івано-Франківська, Львова, Стрия, Коломиї, Тернополя, Кропивницького, Хуста, Дрогобича та Брошнів-Осади.

Вітаємо, ст.пл. Ореста Свірчевського, ЛЧ з отриманням металевої відзнаки, яку можна отримати пройшовши весь цикл мандрівок за рік.

Щиро дякуємо, проводу та учасникам за неймовірну мандрівку. Магія Нічних Карпат – це про найчарівніші світанки, сміх, теплі ватри, красивезні Карпати, нові знайомства, неймовірних учасників і загадкових Лісових Чортів.

Дякуємо, нашим спонсорам «БХП» за найсмачніший у світі хлібчик, печиво та булочки. До нових зустрічей, вже на осінньому МНК!