У дрімучих лісах, де рідко ступає нога грибника, поблизу Івано-Франківська в часі 24-26 вересня відбувся крайовий екстремальний вишкіл із самозарадності «SOS». 

Історію свою подія бере з 2000 року, коли вперше був організований захід для покращення навичок виживання в природних умовах з використанням найменшої кількості туристичних принад і пристосувань. Краще сказати, з їх відсутністю – лише ніж, три сірника, спальник, ліхтарик… Живи в горах, добувай їжу, готуй, будуй укриття, орієнтуйся в просторі, готуй зброю і приладдя для їжі з того, що дає ліс.

У програмі традиційні дороговкази з будування шелестів та їх «благоустрій», добування вогню нетрадиційними і традиційними способами, пошук і добування питної води, полювання (тихе і не дуже…), добування їжі (збиральництво, тваринництво), виготовлення посуду з підручних матеріалів, виготовлення ножа, списа (гарпуна), лука, стріл, сокири з підручних матеріалів, встановлення пасток, готування їжі, білування, орієнтування, психології виживання, основ теорії виживання, маскування, надання екстренної медичної допомоги в критичних ситуаціях з підручних матеріалів.

Процес супроводжується повним практичним зануренням у специфіку бушкрафту для учасників та на правду тривалим психологічним експериментом над собою – введенням у симуляцію екстремальної ситуації, відсутності їжі, води, зв’язку. Лише ти і природа. Завдання – вижити в природі!