6-9 вересня на Прикарпатті відбувся Екстремальний Вишкіл Практичного Пластування “SOS-2018”. Вже традиційно його проводить 3 курінь УСП/УПС “Лісові Чорти”, а зокрема Івано-Франківський осередок.

За легендою, “трибути” – 20 учасників, що приїхали з різних округ – проживали у країні Карпатіум. Відповідно до вмінь та навичок учасників, вишкіл ділився на рівні: найлегший – “Гоблін”, середній – “Робінзон” та найскладніший – “Людожер”.

Окрім запальних змагань, учасники шукали прихисток у власноруч збудованих шелестах та харчувалися їжею, яку вони здобували своїми ж руками. Врешті, лише 11 учасникам вдалося вижити та проявити справжній хист до виживання у природі. І лише двоє у цьогорічних “Голодних Іграх” перемогли – Роман Ткачук з Черніїва та Оксана Демич з Чернівців.

Після завершення переможці отримали свої чесно заслужені призи та, подейкують, зі смутком на очах вирушили додому. Організатори ж вірять, що учасники ще довго згадуватимуть цьогорічний вишкіл, бо це насамперед нові друзі та неоціненний досвід.