Що першим спадає Вам на думку, коли чуєте про Чар Пластування?

Мабуть, літні табори та цікаві вишколи, дружні мандрівки й люди, що готові все те організовувати… Але 36 учасників з Києва, Львова, Івано-Франківська, Надвірни, Коломиї, Брошнів-Осади, скоріше згадають зовсім свіженькі спогади з «Магії Нічних Карпат «Золота осінь» 2021:

– старенький потяг, в якому лунали запальні пісні,
– дорога пліч-о-пліч з друзями (і чотирилапими теж),
– весела ватра, що гріла втомлені ніжки та душі.

Уявили? А тепер до цього всього додайте ще і неймовірну легенду від бунчужного — Дениса Жаркова, нашого Фродо. Завдяки легенді на вершину гори Явірник, вона ж Рівендел, підіймались не просто пластуни й пластунки, а відважні Хобіти. А комендант — Віталій Федорчук, він же Гендольф Сірий та писарка – Інна Андріяшко – Арвен, дочка Ельронда, встигли приміряти на себе ельфійські вушка і відчути силу безсмертя в крові.

Не обійшлось в цій історії й без супергероїв-виховників:
– Арагорна, сина Араторна – Миколи Захарчука,
– Ельронда, сина Еаренділа – Антона Сурового,
– Боромира – Артема Остапюка,
– Арвени, дочки Ельронда – Інни Андріяшко, а також Гімлі – Романа Ткачешака та Галандріеля – Богдана Дівнича. За це кожен учасник висловлює їм свою подяку! Та нашого провідника Івана Мосорюка.

Хоча сонце не вдалось зустріти через складні погодні умови, але МАГІЯ була неймовірна.

До уладу старшопластунів було прийнято Аню Андрусів – та урочисто повязано їй першу хусточку. Микола Перхулин – склав Пластову присягу.

За невтому допомогу Лісовим Чортам, понад 8 разів у проводі МНК, ВПП, а в майбутньому і SOS – Інна Андріяшко отримала чудовий подарунок – він її дуже розчулив…

А наш фаміліант Роман Ткачук (прийшовши в 3:50 ночі, подолавши складні умови) все для того, щоб зробити своїй пасії Юлії Мушак пропозицію.

Сюрприз вдався, і вона сказала «ТАК»!!!

Не дарма наша легенда – «ВОЛОДАР КІЛЕЦЬ» 😉

Бажаємо Вам трепетної любові, удачі на спільному шляху і почуттів, які ніколи не згаснуть!

Курінь Лісових Чортів проводить МНК вже далеко не вперше… І можливо саме ти станеш частинкою наступної історії!

Стеж за нашими соціальними мережами, щоб не пропустити початок нової історії.