Чи знаєш ти, пластуне/пластунко, що за 3 стипендії можна тиждень мандрувати 5-ма країнами Європи: вранці пити каву на Трафальгарській площі в Лондоні, цілу ніч грати в покер з австралійцями в аеропорту Будапешта, а вранці споглядати собор Дуомо в Мілані? Чи, наприклад, одружитись і з дружиною наступного дня поїхати в “медовий місяць” на півтора роки в Азію з одним лише рюкзаком, фотоапаратом і наметом за плечима? Або автостопом в Іран і Сирію, або на місяць в Індію зі 100 гривнями в кишені, або Китай і Камбоджу…? Чи може пожити 3 тижні почергово в 5-ти містах США за 1000 доларів включно з перельотом?
Ми проводимо значну частину пластування в мандрах, але здебільшого Україною. Сьогодні як ніколи актуальна наша європеїзація та інтеграція в простір, про який часто говорять “європейські цінності”. Бути європейцем – це з-поміж іншого і відсутність ментальних кордонів, фактичних перешкод пересування. Але найголовніше – постійне пізнання іншого, що стає рутинною частиною життєвих пріоритетів.  Вкупі з безліччю можливостей (про які ми саме вам й розкажемо), мандри світом – це і дешево, і прибутково водночас.
Якщо тобі 16 років, маєш неабиякий стимул не сидіти на місці, то 21 березнязапрошуємо тебе, пластуне/пластунко, взяти участь у камерному одноденному вишколі нового для Пласту формату – лоукост-мандрівництва. Завзяті волоцюги, хіпстери-автостопери, веломандрівники розкажуть про свій досвід мандр більш ніж 100 країнами світу. Професійні журналісти й відео/фотооператори розкажуть як привезти з подорожі матеріал, за який конкуруватимуть українські й іноземні ЗМІ, а ти отримаєш чималий гонорар на наступну подорож… Буде баян і фільми, інфографіка й ненудні розмови, сотні фотографій і розповідей від тих, хто на власні очі бачив Фудзіяму і Гонконг, сходив сотні кілометрів горами Непалу і Узбекистану, плавав в океані вздовж берега Мароко і споглядав за озером Мічиган на 103-му поверсі найвищої в США будівлі.
 
Дедлайн – 13 березняПро місце, вкладку і деталі повідомимо електронною поштою.
Головне – мотивація і бажання провести день корисно й продуктивно.
Організатори – 3-тій курінь УСП «Лісові Чорти» & курінь УСП ч.12 «Рутенія».
P.S. Буде непересічне й епічне афтерпаті на березі Дніпра з мангалом, музикою і неформальними розмовами.