Околиці Делятина, які пережили на своєму віку багато і багато що бачили, огорнуті таємничістю церков і придорожніх хрестів, до цих вихідних не бачили ані такої містичності, ані такого гумору та романтики.

Всьому причиною є чергова Племінна Рада Старої Землі, яка з милості та з натхнення Лісової Премудрости зібрала довкола себе 39 фаміліянтів та декілька капелюхів з усіх куточків України. Хвости, що працюють в різних сферах суспільного життя, покинули всі свої справи, аби зібратися, обговорити нагальні питання та просто побачитися після довгих розлук та скитань.

Після чину відкриття Племінної Ради та загальних рішень, Фамілія традиційно пішла до фотографії, аби додати до свої історії ще один момент, який був би вартий уваги нащадків.

Наради розпочалися з обговорення поточних питань, які потребують нагального вирішення, визначення місця Фамілії в суспільстві та теперішній напруженій ситуації в країні. Кодлові прозвітували за діяльність від попередньої Племіннох Ради, тож Фамілія побачила, що крім поточної діяльності маємо і певні успіхи, зокрема в акціях, які останнім часом стали досить успішними. Фамілію потішив також той факт, що в 2014 році комендантами найбільших крайових таборів були саме Лісові Чорти: МВТ “Лісова Школа” (ст. пл. Михайло Дяків, ЛЧ), МВТ “Золота Булава” (ст. пл. скоб Юрко Лучин, ЛЧ) та Крайовий вишкільний табір (ст. пл. скоб Сашко Свистун, ЛЧ). Крім того, багато Чортів долучалися до проводу цих таборів та брали безпосередню участь в підготовці та проведенні.
Фамілія також відзначила найбільш успішні акції цього року, такі як: Відкриття пластового року у Львові та Києві, крайовий вишкіл екстремального практичного пластування “SOS”, сезонні мандрівки “Магія нічних Карпат”, вишкіл практичного пластування Івано-Франківської округи.
Наприкінці нарад Рада Стану Молодої Фамілії (курінний провід 3-го куреня УСП) запропонувала Фамілії 4 напрями розвитку діяльності куреня, над кожним з яких фаміліянти працювали в робочих групах і продемонстрували хороші та продуктивні результати.
На завершення, кодловий Гострого Каменя ст. пл. скоб Артем Жуков, ЛЧ представив концепцію реформи сайту Лісових Чортів та створення повноцінної пресової служби, яка б змогла продуктивніше висвітлювати діяльність Племени не лише в Україні, але й у світі.
Наради змінилися офіційними внутрішніми церемоніалами, зокрема Лісові Чорти та Чортенята з настанням темряви пішли шукати Лісової Премудрости, яка б дала натхнення їм на весь рік. Цього разу набратися натхення захотів ще один хвіст — ст. пл. Юрко Бабецький, ЛЧ (кодловий Хом’яка), внаслідок чого його було переведено на ступінь Чортеняти. Фамілія з цієї нагоди дуже тішилася і ґратулювала собі за те.
З початком Великої Ватри Племінної Ради, Чугайстер ст. пл. скоб Іван Пукіш, ЛЧ відчитав Грамоту Люципера Великого Племени про надання спеціального відзначення ст. пл. Олегові Снігуру, ЛЧ та ст. пл. Андрієві Титинюку, ЛЧ за участь у війні за незалежність України в складі формувань Збройних сил України на Сході нашої держави.
Після такої урочистої миті, дійшла черга до тих, хто за своїм віком не міг більше знаходитися в Молодій Фамілії, а отже мав бути переведений до Старої Фамілії з переходом до Уладу пластового сеньйорату. Молода Фамілія щиро плакала, а Стара Фамілія тішилася, що в “їхньому полку прибуло”.
Вечір плавно переріс в ніч, ніч в ранок, а ніч та була незабутньою для кожного, наповнена співом, веселощами, радістю спілкування та розмовами про життя. Кожен з цієї зустрічі виніс щось своє і з тими думками повернувся до роботи, до війська, до вагітної дружини. І немає історії цій завершення, бо племінне життя триває і нікому воно незвідане крім Бога і нас самих.