Що може бути ліпше гір? Ліпше гір, можуть бути лише зимові гори. А що може бути ліпше зимових гір? Ліпше зимових гір, може бути добре товариство у зимових горах, та й ще поблизу всесвітньовідомої Чорногори.

Отак 19-21 лютого відмінне пластове товариство відвідало вишкіл екстремального пластування “Школа зимового товариства”, організованого кодлом “Хом’як” із славного міста Станіславова.
У програмі вишколу цього року, було багацько вправ із альпінізму, піших мандрівок “зимовими” Карпатами та добротних пластових жартів.

Враховуючи загальносвітову тенденцію до глобального потепління учасникам довелося трохи пошукати снігу, оскільки у часі проведення вишколу славні Карпати не тішили око безкраїми сніговими просторами.

Через оцю оказію вишкіл у п’ятницю 19 лютого був змушений добрести майже до Говерли, аби відшукати сніг. А у суботу 20 лютого мужньо підкорити Петрос, жеби повторно надибати сніг, мороз, вітер та й решту прибамбасів справжньої зими.

Відчувати пощипування морозу на обличчі та хуртелицю під боком, – це того вартувало, особливо тоді, коли знаєш, що у долині цілком ймовірно зими більше не буде.

Писав ст.пл.скоб Василь Венгерак, ЛЧ