15-16 травня Лісові Чорти провели міжкурінний вишкіл “Стежками Опришків” для трьох юнацьких братніх куренів Виговського, Сагайдачного, Сірка. Цей вишкіл не організовувався більше 7 років але цього року після довгої перерви від вишколів на природі, мандрівок та таборів молода команда фаміліянтів на чолі з Максимом Потаповим, здійснили мрію багатьох.

Вишкіл проводили поблизу села Бірки, що недалеко від Львова. Попри невтішний попередній прогноз погоди, погода на вишколі була сонячною і жоден учасник не відчув дискомфорту. 

Перший день був наповнений базовими пластовими гутірками, які  допоможуть юнакам на цьогорічному курінному таборі: природознавство, історія Пласту, впоряд, орієнтування та виживання в природі.

В кінці дня всі юнаки відвідали ватру, на якій в них була змога побачити дух Опришків, пройти випробування та стати справжніми опришками.

Другий день запам’ятався для учасників гутірою про ПМД від Миколи Захарчука та алярмом, який розпочав кемпкрафт знамениту табору теренову гру, в якій учасникам потрібно завойовувати замки, добувати їжу, проходити квести та “атакувати” суперників з інших команд, щоб зробити свій клан найсильнішим. 

На закритті вишколу учасники отримали вислід, а декілька юнаків з куреня Виговського склали Пластову Присягу та іменували розвідувачами.

Проведення цього вишколу було дуже важливим та особливим для більшості учасників, бо для них він був першим повноцінним виїздом на природу з куренем та запам’ятався першою ночівлею в наметі. Впевнені, що кожен юнак перейнявся легендою опришків та надовго запам’ятав ці емоції.