Неділя 14 березня запам’ятається нашим учасникам ще на довго, бо провели вони її на чортівському футзальному змазі “Кубок Близниці”! 

16 команд з різних міст та уладів зіграли свої матчі та показали, хто з них найкращий! 

Цього року команди могли позмагатись у трьох вікових категоріях U-14, U-18, U-33.

Новостворена категорія U-33 для старшопластунів УСП та УПС вперше була представлена на “Кубку Близниці”, незважаючи на “поважний” вік, учасники найстаршої категорії, як справжні титани боролися за перемогу, чим заохочували публіку до перегляду своїх матчів.

В категоріях U-14 та U-18 боротьба точилась не менша, кожна команда приїхала на змаг лише за перемогою, тому учасники до останнього старались показати свій рівень та перемогти.

Цьогорічними переможцями стали: Команда “Дріблери”, “Клоуни” та “Хмельниченки”, які показали свою майстерність у цьому спорті на найвищому рівні! 

Хоч оффлайн футбол був дуже цікавим, проте ми не обмежилися лише цим – та в рамках змагу був ще турнір з fifa21 та активітети з настільним тенісом, настільним футболом, та грою вежа. Цим ми намагаємося донести, що спорт буває не тільки фізичний, а й духовний 🙂 Також на території змагу був облаштований фудкорт для того, щоб спортсмени могли взяти теплий чай та воду. 

Всі пластуни вже шалено скучили за духом змагів та боротьби, тому ми впевненні, що ювілейний 10 “Кубок Близниці” запам’ятається їм ще на довго.

На кінець хочемо подякувати команді організаторів за чудову підготовку та всім хто долучився, зміг прийти і допомогти в день турніру. 

Також дякуємо всім спонсорам, які долучились та допомогли з реалізацією кубку: Львівській міській раді, Українській Асоціації Футболу, ТОВ “КФ “Ярич”, ТзОВ “Хліб-Трейд”, Лантманнен Акса, ПРАТ “Добра вода”, DS Аптека, Спорт маркет, Львівська шкарпеткова кооператива (Ярунь, LeoStepSocks), “LET’S PLAY” оренда настільного футболу, Канцклас.