Скільки разів на рік ваш курінь збирається раду? Наш – двічі 😏. Влітку в селі Розгірче – місці, де за легендою ЛЧ сформувався як курінь, і ще раз навесні – у щоразу іншому місці. На Раду на Стрийщині приїздять усі, і старі, і молоді фаміліянти. Цьогоріч 5-7 квітня на Раду у Клевані на Рівненщині приїхали майже 40 молодих Лісових Чортів.

Упродовж двох, а цього року цілих трьох, днів ми говоримо про зроблене, актуальне і плани на майбутнє. На цей раз розбавили балачки нетипово великою кількістю активітетів. Як це модно зараз говорити – заради тімбілдінгу.

Хтось приїхав з Києва, Львова й Івано-Франківська ще у п’ятницю надвечір. Решта втрапили вже на відкриття у суботу вранці, яке ми традиційно розпочинаємо з кличу “Гей-Гу, Гей-Га!” і читання першої глави Кодексу.

Тепле квітневе сонце – гарний привід радитися надворі, чим ми вдало скористалися і упродовж цілих трьох годин ділилися здобутками й амбіціями. Провід Молодої Фамілії заздалегідь розіслав звіт за річну каденцію, тому говорили коротко, зате конструктивно. Серед планів на поточний рік – крайовий табір “Незвіданими Стежками”, зголоситися на який можна буде вже незабаром. Серед іншого – розширення асортименту в інтернет-магазині “Під три Чорти” для насамперед пластунів, а не лише фаміліянтів. Побутує думка, що магія Лісових Чортів в таємничості, а тому про решту делікатних й інтимних питань нехай пам’ятають ті, що були на Раді.

Цьогоріч організатори вийшли за рамки традиційних розваг – футболу й волейболу – і в насичену програму втиснули пейнтбол і турнір зі старої класичної комп’ютерної гри. Спільні розваги, приправлені масними порціями гострих жартів – це те, що мотивує фаміліянтів долати сотні кілометрів заради вихідних разом.

Вечірню романтику навколо вже другої за час Ради ватри розбавили глибокі дискусії на світоглядні теми, а також цінності, що нас, як Плем’я, об’єднують.

Співи до світанку й веселі імпрези – те, що не дає пластунам замерзнути навіть у найхолодніші весняні ночі.

Традиційне фото на пам’ять у неділю після смачного сніданку, і додому. Хтось побачить фаміліянта вже завтра на сходинах, хтось – на фронті за кілька тижнів, а хтось – аж під час наступної Ради. І хоч ми розкинені по цілому світі, однак об’єднані у Велике Плем’я Лісових Чортів, а це робить нас різних єдиними у досягненні єдиної мети – успішної України, ефективного Пласту і свого Великого Племені.

P.S. Принагідно дякуємо пластовій базі у Клевані за теплий прийом і найсмачніше харчування 🥰

Текст – Вадим Костюк, фото – Стас Терлецький