Щорічний окружний мандрівний табір «Незвіданими стежками – 2014» вже традиційно влітку провів пластовий курінь “Лісові Чорти”. Нагода помандрувати вершинами Горган випала лише 15-тьом учасникам з 10 по 19 серпня.

Підйом з піснями та забавами на гору Синяк, ранкова руханка на горі Хом’як, складний і різкий спуск по величезних каменях із Нижнього Ґорґану, купання у по-карпатьськи «теплому» потоці поблизу найвищої та найзахоплюючої вершини табору – Довбушанки – залишили незабутній слід у пам’яті кожного з учасників табору.

“Швидкість біло-сірих хмар над тобою, відчуття легкості та безтурботності – це фантастично! Щоправда, нас відчутно шарпав вітер на Довбушанці. Під Синячкою спостерігати як сонячна погода змінюється грозою, а з гір піднімається темно-сіра хмара, а потім з неї ллє град, – ділиться враженнями писар табору ст.пл. Матвій Дух, ЛЧ. – Табун коней після грози надвечір пробув на смак намети, а вранці була ранкова пробіжка, щоб вигнати з терену табору стадо корів. Згодом, табором разом з баранами і овечками вилізли на вершину Синячки. Звідти мандрували до Білого каменя у суцільному тумані. Тиша й туман заворожував, певно, не лише мене, коли проходили повз старі й поламані штангові помпи-насоси”.

“Ми докладали чимало зусиль, як фізичних, так і психологічних, переборювали страх висоти на Білому камені, аби дістатись до станції на вершині. Але краєвиди на горі варті того”, – говорить першунка пл. уч. Оленка Яцьків.

Карпатське свіже прохолодне повітря, краєвиди, що захоплюють дух, хмарна погода та по-пластовому нестримне бажання підкорити всі вершини на маршруті давали наснаги та сил учасникам мандрівки упродовж всього табору.