26-27 вересня 2015 р.Б. в смт. Брюховичі біля Львова зійшла Лісова Премудрість і осяяла довколишні території. Небо в той день горіло синім полум’ям, а лісом чулися неприродні та містичні звуки. А це все через те, що грімким “Гей-Гу! Гей-Га!” відкрилася Племінна Рада та Рада Молодої Фамілії 3-го куреня УСП та 3-го куреня УПС “Лісові Чорти” в Європі.

 

З самого ранку трудилося молоде покоління, аби прислужитися досвідченим дупам та вмостити їх зручно на м’яких кріслах. Наради почалися маршем Лісових Чортів “Гей-Гу! Гей-Га!”, гомін від якого рознісся на всі околиці і привернув увагу місцевих псів та котів. Звична і в дечому еротична фотосесія стала невід’ємною частиною Рад, тож фаміліянти вирішили записати ще відеопривіт фаміліянтам в Америці, котрі мали теж в той час Раду Молодої Фамілії.

 

В часі відкриття, курінний Лісових Чортів ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ від імені Люципера Великого Племені (курінного 3-го куреня УПС в світі) вручив спеціальну курінну нагороду за геройський чин та систематичні порятунки життя ст. пл. Андрієві Титинюкові. Андрій є капітаном Збройних Сил України, військовим хірургом, рятував життя наших вояків у Львові та Маріуполі та продовжує виконувати свій професійний обов’язок.

 

Радилися бісові діти довго, задумливо, а головне весело, а про що радилися, то відомо тільки писареві, бо ніхто, як і ведеться нічого не запам’ятовує. А нарадили заразом ще й новий провід куреня УСП, яким тепер керують:

  • Мефісто (курінний) — ст. пл. Вадим Петрук, ЛЧ;
  • Чугайстер (курінний суддя) — ст. пл. Петро Григораш, ЛЧ;
  • Скріба (курінний писар) — ст. пл. скоб Тарас Іщик, ЛЧ;
  • Калитник (курінний скарбник) — ст. пл. Андрій Корпан, ЛЧ;

Попередній Мефісто ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ побажав новообраному проводу наснаги, пороху в порохівницях, романтики та веселості в керуванні діяльністю куреня в 2015-2016 роках, за що Фамілія собі гарно поґратулювала.

 

Після довгих викликів Лісової Премудрості, в брюховицькому лісі відкрилося пекельне урвище, яке постановило народити нових Чортенят – ст. пл. скоба Тараса Іщика, ЛЧ, ст. пл. скоба Володимира Литвина, ЛЧ та ст. пл. Андрія Титинюка, ЛЧ. З того ж дня, повноправними Лісовими Чортами стали ст. пл. скоб Артем Жуков, ЛЧ (Київ), ст. пл. Вадим Петрук, ЛЧ (Київ), ст. пл. Петро Григораш, ЛЧ (Івано-Франківськ) та ст. пл. скоб Богдан Боднарук, ЛЧ (Івано-Франківськ) .

Загалом, нові Ради принесли нові думки, хтось отримав бажані ступені, але те, що ніколи не забереш в Лісових Чортів, так це їхньої фамілійності та дружби, яка впродовж року об’єднує все більше і більше хвостів в загальному бажанні “працювати в міру своїх сил на користь і на славу України, Українського Пласту та свого Великого Племени”.

Гей-Гу! СКОБ! Гей-Га!

ст. пл. скоб Тарас Іщик, ЛЧ,
того часу скріба Старої Землі