Кажуть, Лісові Чорти люблять гори не тільки літні, а й зимові, а ще люблять кататися на лижах і вчити цьому інших. 2021 рік розпочався однозначно вдало. Скориставшись нагодою і сніжною погодою, Лісові Чорти відновили лещетарський табір! 

Отож, 5 – 7 лютого 2021 року, з перервою у 6 років, відбувся лещетарський табір від Лісових Чортів “ЧортівSki”. Комендант табору Орест Свірчевський, зібрав команду організаторів, серед яких була як і молода фамілія: Орест Скобельський (бунчужний), Мирослав Легун (лікар), так і стара: Любомир Ясниський та Любомир Олійник, які були інструкторами. Окрім Лісових Чортів них до організації табору були долучені юначки-третьопробниці та інші старшопластуни/нки. 

Зимова атракція розпочалася рано-вранці у п’ятницю, 5-го лютого. Усі учасники (а їх зібралося аж 25), познайомилися, запакувалися в автобус та вирушили назустріч пригодам. Місце призначення – гірськолижний комплекс “Захар Беркут”. Дорога пройшла весело та легко, тому вже о 9 ранку ми були готові ставати на лижі. Інструктори провели швидко ознайомили учасників зі спорядженням та розповіли про техніку безпеки на схилі. Після короткої розминки (щоденний обов’язковий ритуал перед катанням) ми вирушили підкорювати засніжені схили!

Учасники табору були розподілені по гуртках, відповідно до їхнього рівня катання. Таким чином, було два гуртки нулячків та ще два гуртки тих, хто вміє кататися, але хоче покращити свою техніку. Навчання з інструкторами відбувалося з 9:00 по 16:00, з перервою на обід. Можемо похвалитися, що в останній день табору всі вправно піднімалися на бугелях (підйомниках) та впевнено гасали на лижах, кидаючи іншим “спробуй дожени!”

Після катання ми сідали в автобус та переїжджали на місце, яке стало нашим домом на цих три дні. Крім катання в учасників табору була розважальна програма з гейм-зоною, тенісом, більярдом та снеками. Окрім цього, кожного вечора учасники мали можливість відвідати сауну і добре відігрітися після катання. 

Сніг, який розпочався ввечері першого дня, продовжував падати протягом цілого табору, що створювало справжню зимову атмосферу. Останнього дня, 7-го лютого, погодні умови були дещо специфічні. “Захар Беркут” стояв у хмарі, де була дуже висока вологість. Наш одяг покрився льодовою скоринкою і для того, аби зігнути руку або ногу, потрібно було зламати цей льодяний покрив на собі. Така погода також внесла свої корективи у навчальну програму, тому ми мали можливість трохи пофрірайдити по ціляку.

Після катання, в останній день, трохи змучені, але з гарним настроєм, ми спустилися вниз та провели закриття табору. Учасники, які вирізнилися та найбільше удосконалили свій рівень катання, отримали подарунки від наших спонсорів. Щасливі та задоволені, ми завантажились в автобус та вирушили додому. У Львові був був останній розхід, сміх, обійми та фрази “побачимось на наступному лещетарику”!

“ЧортівSki-2021” – це лише початок! Це початок (але швидше продовження) ери лещетариків від Лісових Чортів! У нас безліч шалених ідей, які ми готові втілювати у життя.