Чи бачили ви коли-небудь, як одна стихія змінює іншу? Чи бачили ви, як добро перемагає зло, а світло змінює темряву? Якщо ні, то ви не осягнули магії нічних Карпат.

 

14-15 червня, “Магію нічних Карпат” змогли осягнути близько 70-ти пластунів та пластунок з-понад 10 осередків Львівської та Івано-Франківської областей, яких об’єднало спільне бажання гумору і романтики, які сотворили для них Лісові Чорти кодла Молодої Фамілії Хом’як. Метою цього заходу було зустріти схід сонця на горі Хом’як – вершині, котра окута таємничістю та мороком магії, яка випромінює тих, хто приходить один раз побачити, аби потім прийти ще і ще.

Провід заходу на чолі з комендантом – ст. пл. Юрком Бабецьким, ЛЧ підготував дуже насичену програму, яка розпочалася о 2:50 ночі 13 червня з посадки на потяг до с. Татарів, звідки о 7 ранку мандрівка стартувала до водоспаду Гук. Після прибуття, на фоні Женецького водоспаду всі охочі змогли вмити свої спраглі лиця, вдягти однострої та урочисто відкрити захід. По відкриттю, в гори потягнулася довга черга з учасників, які з кожним кроком наближалися до секретів нічних Карпат слухаючи Лісової Премудрості, яка вела їх до незвіданого фінішу.

Вечір учасники зустріли після підкорення гори Синяк, футболу на карпатських полонинах та загального спочинку. З приходом темряви, довколишніх осяяла святкова ватра, яку розпочали з хвилини мовчання за загиблими під час трагедії військово-транспортного літака. До самого ранку, біля ватри не змовкали пісні, а карпатські чари ходили по полонині разом із запашним чаєм. О 4 ранку розпочалося сходження на гору Хом’як напівсонних, але радісних шукачів природніх чар. Вершина Хом’яка була вітряною, але привітною, тому сходу сонця всі були настільки раді, що стільки фотографій ця гора ще не бачила.

Саме там видно, як день змінює ніч, прокидаються села та ліси. Хто там не був, той не зрозуміє, тому Лісові Чорти запрошують на осіннє сходження всіх охочих побачити те, чого більше ніде не побачиш. “Магія нічних Карпат” дякує усім, хто знайшов час, відклав свої справи і розділив з Лісовими Чортами чари Лісової Премудрості.