Дєдя Прутика замучила совість, що з львівськими хвостами він таки зустрівся, а до киян ніяк не добереться. Як наслідок, прозвучала пропозиція здибатися в “ЯГалереї” 13-го грудня після роботи.

Отож я, Олег Снігур і Андрій Титинюк завітали в “ЯГалерею” на домовлений час. Нас зустрів Павло Гудімов і провів коротку екскурсію по виставках, які на той час відбувалися. Чесно кажучи, ми всі зрозуміли, що сучасне мистецтво – не наше)

Як прийшов дєдьо (а його ми впізнали по капелюху 3;-) ), то екскурсія плавно перейшла у формат розмови. Виявляється, Лев доволі давно знайомий, як з Павлом Гудімовим, так і з його дружиною Анною. Аби й вони зрозуміли, хто ми такі, і чого хочемо – показали відео-презентацію нашого куреня з ютубу (дякую хом’яківцям).

Ну, а вже як зайшла мова про чортів, то Павло дістав зі сховищ картини з попередньої виставки. Картини нас “взяли в захоплення”. Принаймні кілька з них. Можливо, навіть не так картини, як написи на них)

В результаті – дєдьо придбав собі одну (до колекції), і я одну (для вдалого початку колекції).

На завершення – дєдьо Прутик запропонував заспівати “Гей-Гу – Гей-Га!”, що ми й успішно зробили, а Гудімови нам підспівували)

Одним словом – вечір вдався. Надіємося, скоро знову зустрінемося!