Цієї осені кожен поважний фаміліянт позначив червоним у календарі 24 вересня – день, коли Лісові Чорти з усіх закутин України збираються на Раду Старої Землі. Галичани й «столичні», старі й молоді  – тридцять п’ять хвостів прибули до Клевані, що на Рівненщині, аби порадитись, вибрати новий провід та побачити знайомі писки братів-товаришів.

Похмуре клеванське небо було таким лише ззовні – всередині воно гаряче тішилося гостям-пластунам, котрі відкривали Раду грімким лісовочортівським «Гей-Гу! Гей-Га!» . Про прихильність погоди свідчило й те, що злива розпочалася, як тільки Чорти пообідали та зайшли у хатину радитися. Під містичне світло проектора Рада Стану (це по-нашому провід куреня) звітувала за пророблену роботу, зовнішні та внутрішні справи куреня, кількість та якість, організовані акції тощо. Подискутували разом і про стратегічні плани, способи їх досягнення, послухали мудрості від сеньйорів зі Старої Фамілії, а також проанонсували приємні несподіванки, що скоро потішать чортівський та пластовий загал.

До вечері залишалося все менше часу, тож усі хотіли встигнути завершити формальну частину доти. Настав час вибору нового проводу Лісових Чортів в Україні. Після висунення номінацій та заслухання кандидатів усі, хто мали право голосу, вершили долю українських фаміліянтів. Врешті, оновлена Рада Стану Старої Землі виглядає наступним чином:

Мефісто – ст. пл. Вадим Петрук, ЛЧ

Чугайстер – ст. пл. скоб Володимир Литвин, ЛЧ

Скріба – ст. пл. скоб Максим Бадік, ЛЧ

Калитник – ст. пл. Олег Литвин, ЛЧ

Завершилося суботнє дійство сакральними нічними церемоніалами та яскравою ватрою, що запалила не так дрова, як розважливі чортівські серця. Під неформальні співи останні фаміліянти насолоджувалися вогнищем до 4 ранку. А тобі, шановний читачу, пропонуємо насолодитися чудовими фото з Ради. Там можете побачити і легендарний клеванський Тунель кохання, якого Лісове товариство не оминуло увагою.

Розпочинаючи новий пластовий сезон, Лісові Чорти бажають усім вірної дружби, щирих емоцій, гумору та щастя. Саме завдяки цьому фаміліянти прожили куренем ще одні незабутні вихідні!