Події останнього часу значно захмурили не лише погоду, але й думки людей. 2 травня всі метеосайти та гідрометцентри прогнозували дощ і грози майже в усіх частинах України. Очевидці кажуть, що з 1 на 2 травня в селі Розгірче бачили згусток дощових хмар у вигляді чорта, який біжить, що посилав на село грози. У Гваделупі під час роботи на плантаціях, працівники знайшли горіх, що за своєю формою нагадував профіль чорта. У Мексиці мер одного з маленьких міст якимось дивним чином знайшов в своєму вранішньому супі металевого чортика, заради якого пожертвував не лише своїм супом, але й верхнім переднім зубом.

2 травня на одній з відпочинкових баз біля Галича почали з’являтися роги, копита та хвости, що означало, що вдень в людській подобі відбувається Рада Молодої Фамілії 3-го куреня УСП “Лісові Чорти”. Всі два дні Ради, навколо цього місця був страшний сморід, а вогонь під чанами зі смолою, в яких варилися учасники Ради не переставав горіти.

Серед найбільших негод ширили Лісові Чорти спів і радість, і веселість. 25 хвостів з усіх осередків в Україні (Київ, Львів та Івано-Франківськ) з’їхалися на Франківщину, аби побачити одне одного, покрутити одне одному хвости, прозвітувати за свою діяльність та подумати чого чекати куреню і Пластові в році прийдешньому.

Багато радості і тупоту витримала на собі галицька земля після побаченого та почутого, бо, як ведеться, Лісові Чорти файно бавилися і до сходу сонця не змовкала пісня та не згасала ватра.

 

На вищий зі ступенів переведено сміливого ст. пл. Матвія Духа, який тепер після свого імені додаватиме абревіатуру ЛЧ, з чим його всі і вітаємо. Після темплої ватри – традиційно час очікуваних пекельних мук: очищення паром, упродовж яких товклися копита гріла серця і душі фаміліянтів.

День 3-го травня був днем нарад та вирішення різних поточних питань, про які найкраще розповімо своїми діями. По завершенню серйозних балачок Фамілія щиро вклонилася вже тепер попередньому Мефістові (курінному) Ростику Пужаковському, який з гонором та смаком керував і скеровував Фамілію попередній рік.

 

Від суботнього дня 3 травня 2014 року в новому проводі Молодої Фамілії на Старій Землі і всього Великого Племені Лісових Чортів є:
Мефісто (курінний) – ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ
Чугайстер (суддя) – ст. пл. скоб Іван Пукіш, ЛЧ
Скріба (писар) – ст. пл. скоб Тарас Іщик, ЛЧ
Калитник (скарбник) – ст. пл. прих. Петро Бурда, ЛЧ

 

У ці руки довірено долю Фамілії на 2015 рік, який обіцяє бути продуктивним і щедрим на всілякі оказії. Попередній Мефісто привітав новообраного, а Фамілія собі теж поґратулювала, та ще теж файно бавилась, багато знимкувалася, а після цього відправилася до своїх осель творити все те, що було сказано. Щоб на всю Україну карпатськими лісами та кримськими горами летіло гімке лісовочортівське “Гей-Гу! Гей-Га!” наводячи жах на ворогів та даючи впевненість тим, хто знає.

Лісові Чорти висловлюють подяку всім пластунам та пластункам (насамперед собі) за участь в різних чортівських акціях впродовж року та бажають всі вдалого таборового літа і безхмарної погоди над Українським мирним небом!