Таборове літо, що є підсумком діяльності пластунів впродовж усього року, підійшло до свого завершення. І для того, аби розпочати новий активний рік львівські пластуни вже традиційно збудують Пластове містечко у центрі міста.

Розпочнеться відкриття нового пластового року із Служби Божої у подяку за здоров’я та таборове літо у Храмі Пресв’ятої Євхаристії. Опісля, відбудеться урочисте Пластове відкриття поблизу Львівської ратуші.

На Пластовому містечку кожен охочий зможе спробувати себе у різноманітних активітетах : стрільбі з лука, спортивних змаганнях, мистецькій та медичній точках, спробувати пластової кухні. Окрім того, буде проведений майстер-клас із плетіння синьо-жовтих браслетів. Виручені кошти за продаж будуть використані на підтримку української армії.

«Події, що зараз відбуваються в Україні, змушують нас все більше думати над вихованням свідмого та активного майбутнього покоління. Пластове містечко – один із способів долучити дітей та молодь до розвитку, нових зацікавлень та Пласту загалом» – розповів комендант акції ст.пл. Матвій Дух, ЛЧ

Пластове містечко буде розташоване у сквері навколо пам’ятника В’ячеславу Чорноволу між вулицями Підвальною та Володимира Винниченка. Запрошуємо усіх охочих долучатись до відкриття пластового року!

Наші сторінки в соціальних мережах:

VK
Facebook
Програма відкриття Пластового року:

9:00 – 11:00 – Служба Божа в Домініканському соборі;
11:00 – 12:30 – церемоніал Відкриття пластового року перед будівлею Львівської Ратуші на пл. Ринок;
12:30 – 19:00 – активітети в Пластовому містечку у сквері навколо пам’ятника В’ячеславу Чорноволу.