Дав Бог, що як писалося в анонсі, як молилось, так і сталось.

Четверо фаміліянтів зі Львова на маленькій але вельми зручній, руйнуючій всякі стереотипи, Деу Матіз поїхали відбути, напевне, найбільш особливу і врочисту подію в житті тоді ще отця диякона, а одночасно нашого фаміліянта Ростислава Височана.

14.01, на Василя в, 10.30 Андрій Бліновський, Ростик Пужаковський, Влодко Литвин і блудний, але люблений син Орко Фургала прибули до Стрия

Зі спокійною душею, що є ще півгодини перекусили з дороги стрийськими вчорашніми булочками, під’їхали до церкви, перевдяглись в однострої і побачили, що хоч ще є далеко до початку служби, церква Благовіщення Пресвятої Богородиці (УГКЦ) є така повна людей, що зайти з головного входу нема як. Зробили по-чортівськи 🙂 – зайшли збоку.

Завдяки цьому вдалося втрапити на сам початок, ще й на одні з кращих місць (якщо так можна казати 🙂 біля іконостасу аби можна було візуально брати участь у врочистостях.

Ціла служба загалом протривала біля 3 годин, що минули не помітно. Крім великої маси людей також було багато піддияконів, дияконів, священиків і єпископ – Тарас  Сеньків.

Власне з рук Владики Тараса Ростик та ще двоє дияконів дістали свячення священичі

Все це відбувалось вельми врочисто і хвилююче. Весь перебіг описати важко. Нехай більше скажуть фото з цієї події.

По закінченні всіх урочистостей присутні фаміліянти, як і багато-багато хто інший, отримали благословення нововивсяченого ієрея Ростислава Височана. Познайомились з дружиною Ростика – Танею. А також мали коротку розмову з його наставником отцем Степаном Попко, який вже багато років щоліта служить на парафії в Гантері, де має осідок мило нам пануючий О-Лев I.

Останнє, що варто сказати – це те, що теперкай і львівська Близниця, як і франківський Хом’як, має до кого піти на сповідь. 🙂 А навзаєм не буде забувати отця-фаміліянта в своїх молитвах, щоби Бог дав йому сили і мудрості направляти нас на стежки, що Він нам приготував.

Фамілія собі ґратулює!