Днями раніше ми з Ростиком зачали розмову за капелюхи, місця де ще не були але куди хотіли, світанки, ватри, романтику, дощ, легку прохолоду, пронизливий вітер…. І за іскру яка зайнялась у серцях 🙂

Отож з надхнення Лісової Примудрості, і повчання Григорія Сковороди, який казав, що не можливо полюбити рідний Край не мандруючи його просторами, запрошуємо усіх фаміліантів до участі в мандрівці)

Мандрівку запланували у Мармароси — гірський масив у Східних Карпатах, який розташований на межі Української та Румунської території. Більше про Мармароси Вам розкаже Вікіпедія.

Час проведення мандрівки

Плануємо з 25 по 28 серпня 2011 року, але кінцеве слово за погодою та Заросляком Нижнім)

Вкладка

Уточнюється, але орієнтовно від 300 до 500 грн., включено транспортування та харчування.

Добирання

До старту мандрівки: поїздом Львів – Рахів, відправлення о 15:10, збір о 14:45 при вході на головний вокзал. Далі автобусом Рахів – Ділове.

Назад: Автобусом Ділове – Рахів, по тому автобусом Рахів – Ів. Франківськ, по тому автобусом або чимось рогатим з Ів. Франківська до Львова.

Виряд

Обовязково мати!!! добрий гумор, багато доброзичливості, прикладного фамілійного духа і звичний виряд мандрівника)

Запланований маршрут

Старт мандрівки запланований в с. Діловому, далі вздовж потоку Білий, що має нас вивести на полонину Лисича, яка є майже біля підніжжя гори Піп Іван Мармароський (1936 м) – нашої головної мети мандрівки, найвищої вершини масиву з території України, найвища ж вершина масиву — гора Фаркеу (1961 м), розташована на території Румунії, за умови хорошої погоди ми її зможемо побачити. Також полонина Лисича є і не подалік гори Петрос Мармароський, яку маємо в планах підкорити). Далі на вершину – Шербан (1793 м) і лісовими доріжками однією ногою по Румунії іншою по Україні спускаємось з хребта та повертаємось в с. Ділове з якого усе і почалось.

За деталями звертатись до ПисьоСлава або ДюбельБлуда.

ЧнЯ ДубельБлуд.