З 13 по 15 липня 2012 р. Б. з нагоди 90-ліття Великого Племені Лісових Чортів, Фаміліянти кодла Молодої фамілії Близниця здійснили символічне сходження на гору Близницю.

Лісовочортівське товариство віддало належну шану бабці-Близниці, котра, спорядила Фаміліянтів свіжою енергією для подальших порухів в пластових та Фамілійних справах.

Товариство, як і по життю, так і в горах, вів мило нам пануючий Кодловий ст. пл. скоб Юрій Гвоздович, ЛЧ, а компанію йому склали: ст. пл. скоб Ростик Пужаковський, ЛЧ, ст. пл. Михайло Дяків, ЛЧ, ст. пл. скоб Ярема Дух, ЛЧ, пл. сен. Юрко Наконечний, ЛЧ з 11-річнним сином Влодком, а також прихильники куреня – пл. скоб Тарас Іщик та ст. пл. прих. Павло Сайкевич, котрий напередодні відзначив свої 19-ті уродини.

Шлях мандрівки проліг з села Кваси до гори Близниця, і з неї до гірськолижного курорту “Драгобрат”, де панство знайшло свій відпочинок до неділі. Кінцевим пунктом мандрівки стало село Ясіня, звідки мандрівна команда відправилася до Івано-Франківська, і звідти до Львова, котрий зустрів їх з відкритими обіймами вже вкотре.

Зі свого боку, мандрівники складають подяку команді куреня “Чота Крилатих”, котрі залишили для нас на Близниці, символічні цукерки та сірники на знак дружби та любові.

Текст: Тарас Іщик
Фото: Юрій Гвоздович