Впродовж року, ПВ і ШВ станиці Львів взяли участь у близько 40 пластових, протокольних та масових заходах за участі високих пластових та державних посадових осіб. Випуск Школи впоряду 2013 (вишколу булавних) налічував 27 учасників, а Почесної варти (вишколу бунчужних) – 11 осіб.
29 грудня в Музеї визвольної боротьби, Почесна варта станиці Львів та Школа впоряду станиці Львів зібралися для урочистого закриття цих вишколів аби підвести підсумки 2013 року та визначитися з напрямками на рік прийдешній.
На урочистій церемонії закриття були присутні головний булавний УПЮ ст. пл. скоб Іван Спринь, СМ та крайовий булавний УПЮ ст. пл. скоб Андрій Пивоварчук, які подякували учасникам вишколів за їхній внесок в розвиток Пласту та ту велику ношу, яку вони знімають з плечей Пласту.
Цьогорічним першуном Почесної варти станиці Львів став пл. розв. Данило Соболь з 91-го куреня УПЮів ім. І. Цяпки-Скоропада, який до того ж за непересічний чин в репрезентації Пласту в суспільстві отримав з рук коменданта ІІ Відзначення УПЮ.
Від імені Крайової референтури, її голова – ст. пл. скоб Володимир Литвин, ЛЧ щиро привітав всіх учасників із завершенням вишколу та запросив до переходу наступних рівнів у 2014 році.
Провід Почесної варти та Школи впоряду станиці Львів щиро дякують за співпрацю:
  • Крайовій пластовій раді, Станичній пластові раді Львова та Булаві УПЮ станиці Львів;
  • Львівській обласній державній адміністрації, зокрема Управління організації масових заходів та комунікації з громадськістю Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю в особі в.о. начальника управління Богдана Ониська;
  • Львівській обласній раді;

Запрошуємо всіх охочих пластунів та пластунок станиці Львів долучатися до Школи впоряду станиці Львів, набір до якої буде оголошено незабаром.