Exit

Ясне сонце weekend-у сховалося
Черговий захід порушив сон
Коменданту-Чорту не спалося
Треба іти й тримати фасон

Вже вчетверте Лісові Чорти з львівського кодла «Близниця» організовують Відкриття Пластового року у столиці Галичини. Аж десятеро фаміліянтів трудились, аби львівські пластуни й пластунки після таборового літа урочисто й кайфово провели час на вулицях міста. Станичний Львова Матвій Дух зібрав команду, а команда зібрала понад 400 юнаків, новачок, старшопластунів та сеньйорок на радісне дійство.

dsc_2367

А дійство розпочалося з Літургії. І в храмі не обійшлося без чортів. Адже Службу провадив капелан Пласту, а за сумісництвом любий і поважний Лісовий Чорт, всечесний отець Олекса Медик. Згодом отець довів, що не лише словом, а й ділом уміє творити атмосферу, й покропив увесь пластовий і епластовий загал священною водою. Від Гарнізонного храму Петра і Павла пластуни попрямували до пам’ятника Тарасу Шевченку.

dsc_2442-2

Величний Кобзар по-чортівськи шляхетно дивився на пластову лаву. Так любо-любо стало того дня не лише йому. Максим Бадік читав наказ, а Тарас Іщик гукав до звіту тих юнаків і юначок, що заслужили переведеня на вищі ступені чи складання присяги. Дивлячись на ті радісні схвильовані лиця, кожен усвідомлював вагу щоденної праці для себе, Пласту й спільноти. Чорти, хоч і гонорові, а таки дали слово міському голові Андрію Садовому, аби той, як завжди, натхненно мовив до львівських пластунів.

dsc_2586

По тім, як хорунжі склали стяг, а Тарас гукнув «Розхід!», до Чортів підійшов літній дядечко, який запитав у Юри Каратника: «Ти чорт?!» Потім Юра згадував:  «Я йому ледь не ляпнув «Шо, васа?!»» . Виявилося, дядечко також є Лісовим Чортом. Ба більше! Дєдьо в курені мав тата (теж Чорта), який пережив сторічний вік! Тепер маємо спільне фото з легендою, а згодом матимемо й збіговисько.

29702527481_9c8e22af40_k

А старт Пластового сезону продовжував набирати обертів, адже на вул. Шептицьких, 16, у приміщенні львівської станиці вирувало Пластове містечко. Крамнички, настільні ігри, тактична медицина, військова справа, радіоточка, смачна кухня, чортівські співи – усе це вдалося випробувати кожному охочому пластуну чи перехожому.

dsc_2567

Врешті, на завершення ВПР-у дівчата з куреня Олени Пчілки всіх запросили на свою пекельну вечірку «Bee_project16». Чортівські кореспонденти Матвій, Максим та Юра, прізвище яких ми не розголошуватимемо, кажуть, що святкування вдалося. А, судячи по настрою хлопців та дівчат на Пластовому містечку, вдався й увесь захід. За це Лісові Чорти й вдячні усім, хто до нас завітав. Сезон відкрили!

За фото дякуємо Ярині Нижник та Юрію Гладкому.

Максим Бадік

Про

Пластун, виховник.
Медійник, шахіст, студент.
Люблю футбол, настільний теніс, цікавлюся політичними процесами України та Світу.

Прокоментуй

Close
Go top